تراورتن دره بخاری

 تراورتن دره بخاری از بهترین سنگ های روشن می باشد. از مزایای این سنگ می توان به رنگ روشن، درخشندگی، تراکم بالا و قابلیت صیقل پذیری اشاره کرد.

همین مزیت ها سبب گردیده که این سنگ، انتخابی جذاب برای معماران و سازندگان ساختمان باشد.

این تراورتن مانند دیگر تراورتن ها به دو روش بی موج و موجدار برش و فرآوری می گردد. مدل بی موج آن اغلب در نما های کلاسیک مورد استفاده قرار می گیرد.

سنگ تراورتن در مقایسه با سنگ گرانیت و سنگ مرمر دارای تخلخل بالاتری است و به همین دلیل یک گزینه ی مناسب برای نمای خارجی است.

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل تراورتن دره بخاری

تایل تراورتن دره بخاری معمولا در عرض های 40 و 60 سانتی متری برش می خورد که عمده استفاده آن در نما های کلاسیک و مدرن می باشد.

همچنین، درجات پایین تایل های این سنگ در قسمت هایی از ساختمان که  کمتر در معرض دید هستند استفاده می شود.   

تراورتن موج دار قطعا گزینه ی ایده آلی برای نمای خارجی ساختمان می باشد.

طیف رنگی این تایل ها  شامل سفید، سفید مایل به کرم و کرم است. به طور معمول هر چقدر رنگ آن متمایل به سفید باشد، بر قیمت آن افزوده خواهد شد.

قیمت گذاری سنگ تراورتن دره بخاری

در مورد قیمت گذاری این سنگ باید گفت هر چه قدر ضخامت و قطر آن بیشتر باشد از قیمت بالاتری برخوردار است. همچنین موج و هاله های سنگ تاثیر به سزایی بر قیمت این سنگ دارد. هر چه موج آن کمتر و منظم تر، بر ارزش و به طبع قیمت آن افزوده خواهد شد. از نظر ابعاد نیز در نظر داشته باشید، هرچقدر ابعاد این سنگ بیشتر باشد و  برش های دقیق تری خورده باشد، بر قیمت آن افزوده خواهد شد.

و اما رنگ. احتمالا مهم ترین فاکتور در قیمت گذاری این سنگ، رنگ آن است. هرچقدر رنگ آن روشن تر باشد، قیمت آن نیز بیشتر خواهد بود.

 و در نهایت کیفیت فرآوری سنگ از نظر صیقل بودن، برش، رزین و اپوکسی تاثیر زیادی بر روی قیمت سنگ خواهد گذاشت. 

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید