تراورتن سیلور

تراورتن سیلور از معادن شمال غربی ایران استخراج می گردد. این سنگ در طیف رنگی روشن تا تیره پهنای وسیعی از  سنگ های تراورتن را در بر می گیرد.

این سنگ در رنگ های خرمایی، نقره ای، قهوه ای و در برش های موج دار و بی موج یافت می شود. از این سنگ معمولاً در نمای ساختمان برای تلفیق با رنگ های روشن استفاده می گردد.

سنگ سیلور را می توان بهترین سنگ تراورتن صادراتی ایران نامید”

همچنین می توان این سنگ را در برش های ضخیم تر در کف ساختمان و حتی محیط بیرونی با فرآوری های تامبل و بدون ساب استفاده کرد که محیطی استثنایی را خلق می کند.

 

مدل سازی خانه با سنگ تراورتن سیلور

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل تراورتن سیلور

تایل تراورتن سیلور یکی از انواع پر فروش این محصول می باشد که معمولاً در کارخانجات می توان این سنگ را در عرض های 40 و 60 سانتی متری یافت نمود.

فرآوری تایل این سنگ معمولا به صورت صیقلی می باشد. معمولا سوراخ های موجود در سطح سنگ را با ماستیک های رزینی رنگی پر می کنند تا سطحی یکدست تر به بیننده ارائه گردد.

“تایل صیقلی تراورتن تیتانیوم بیشترین نوع موجود فرآوری در بازار است”

تایل موجدار و بی موج این سنگ تفاوت های ظاهری زیادی با یکدیگر دارند. به نوعی از نظر دیداری می توان آن ها را دو دسته مختلف دانست که هر یک در طراحی های خاص درخشش چشم گیری دارند.

مدل سازی خانه با سنگ تراورتن سیلور

سنگ تراورتن سیلور

همان طور که گفته شد سنگ سیلور را صرفا در نما استفاده نمی کنند و استفاده های دیگری نیز می توان از این سنگ خاص نمود. برای مثال از اسلب این سنگ می توان در نمای لابی ها یا از تایل های نانوی آن در کف ساختمان استفاده نمود و به هیچ وجه نگران شکنندگی آن نبود.

این نمونه سنگ تراورتن در بازار بین المللی از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همواره  باید تلاش گردد محصولات این چنینی شناخته و به بازار جهانی عرضه گردد.  آپ استون با معرفی این سنگ سعی دارد آن را به بازار های جهانی بیشتر معرفی نماید.

تراورتن تیتانیوم به نوعی معروف ترین سنگ در بازار سنگ تراورتن می باشد که این خصوصیت باعث شده که قیمت آن معمولاً از پیش تعیین شده باشد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید