تراورتن شکلاتی

 تراورتن شکلاتی یکی از به صرفه ترین سنگ های موجود در بازار است. تلفیق آن  با سنگ های دیگر نماهای بسیار زیبایی را خلق می کند. 

این سنگ در دو نوع موجدار و بی موج تولید می گردد که هر کدام زیبایی وصف ناشدنی را از طبیعت به بیننده عرضه می کند.

 تراورتن شکلاتی مقرون به صرفه ترین سنگ تراورتن است”

این سنگ را می توان در رنگ های شکلاتی روشن تا شکلاتی تیره یافت نمود که انواع روشن آن از تقاضای بیشتری برخوردار است. باید توجه داشت که این تراورتن را می توان حتی به تنهایی در نمای داخلی یا خارجی استفاده نمود. همین طور باید به زیبایی این سنگ در کف ساختمان توجه ویژه ای نمود.

مدل سازی خانه با سنگ تراورتن شکلاتی

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل تراورتن شکلاتی

 تایل های این سنگ  پر فروش ترین محصول این سنگ می باشد. البته باید توجه داشت که اسلب این سنگ نیز تولید شده و مشتریان زیادی دارد و یکی از معروف ترین سنگ های موجود در بازار است. اما در مقایسه با تایل آن فروش کمتری دارد.

تایل های این سنگ را می توان با فرآوری های گوناگون و در مکان های مختلف استفاده نمود. برای مثال فرآوری تامبل آن را می توان در کف، تایل و اسلب صیقلی و چرمی آن را برای نما استفاده نمود.

”  خاص ترین سنگ برای طراحی ساختمان با رنگ شکلاتی”

مدل سازی خانه با سنگ تراورتن شکلاتی

نقاط قوت تراورتن شکلاتی

مهم ترین نقطه قوت این سنگ را می توان سازگاری با انواع طراحی، مقاومت در برابر باران و نور خورشید و قیمت مقرون به صرفه آن دانست.

 این تراورتن در دست سازه های سنگی نظیر نرده (صراحی) و گل سنگ های واتر جتی و CNC کاربرد خاص و به سزایی دارد.

 همانطور که گفته شد می توانید این سنگ را در ابعاد تایل و اسلب در بازار یافت نمایید. این سنگ در مقایسه با سنگ گرانیت و سنگ مرمر دارای خلل و فرج بیشتری است. گروه بازرگانی  آپ استون تلاش کرده تا بهترین کیفیت از این محصول را در کارخانجات خود تولید و به شما عرضه دارد.

شما می توانید از دیگر محصولات شرکت آپ استون نیز دیدن فرمایید.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید