مرمریت دهبید

مرمریت دهبید زیبایی خالص، درخشش خیره کننده و استحکامی کم نظیردارد. رنگ کرم ملایم آن فضایی گرم و ایمنی را در خانه ایجاد می کند. این سنگ انواع مختلفی دارد و شامل طیف رنگی کرم روشن تا بژ و نسکافه ای می باشد. تنوع رنگی این این سنگ به علت وجود ناخالصی های عناصری چون آهن در ترکیبات آن است. هرچه میزان این ناخالصی ها کمتر باشد، رنگ آن بیشتر به سمت روشنی می رود.

این سنگ به دلیل رنگ روشن و همخوانی اش با بیشتر سبک های معماری، طرفداران زیادی در صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی پیدا کرده است.     

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت دهبید

 مرمریت دهبید به صورت های مختلفی از جمله اسلب و تایل فرآوری می شود.

تایل ها معمولا در ابعاد 40*40 ، 60*60، 80*80، 100*100 و 30 و 40 طولی فراوری می شود. 

از کاربردهای این سنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سنگ فرش کف ساختمان و نمای داخلی، سنگ فرش لابی هتل ها و مجتمع های تجاری و اداری، سنگ کف پارکینگ و هم چنین سرویس های بهداشتی. 

“این سنگ حسی از پاکی و تمیزی را به شما هدیه می دهد.”

مدلسازی با سنگ مرمریت دهبید

مرمریت دهبید

معادن مرمریت دهبید  در شهرستان صفاشهر استان فارس واقع شده است. 

بارزترین ویژگی این سنگ زیبا که به واسطه آن به شهرت فراوانی دست پیدا کرده است و باعث شده یکی از گزینه های همیشگی برای مهندسان و سازندگان ساختمان باشد سطح فوق العاده درخشان و صاف و هم چنین خاصیت صیقل پذیری بالای این سنگ است. 

این مرمریت از مقاومت سایشی و فشاری بالا و جذب آب پایینی برخوردار است و به همین دلیل برای فضاهای رطوبتی بسیار مناسب می باشد.

از دیگر ویژگی های این سنگ می توان به میزان تخلخل بسیار پایین،  استحکام مناسب، رنگ های بسیار زیبا و مدرن، سطح صاف و یکدست و در نهایت قیمت مناسب را نام برد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید