مرمریت قهوه ای
مرمریت قهوه ای

مرمریت قهوه ای

مرمریت قهوه ای به دو دسته روشن و تیره تقسیم می شود. رنگ قهوه ای این سنگ  با  رگه های عنکبوتی طلایی که دارد فضایی با شکوه را به ارمغان می آورد.  

اخیرا طراحان و آرشیکتت ها در طراحی های و دکوراسیون های خاص از این سنگ بسیار استفاده می کنند. علت آن نیزرنگ جذاب، شفافیت مناسب و طرح و نقش زیبای آن است. این سنگ  به علت ظاهر بکر و نابی که دارد جلوه ی بصری فوق العاده ای را ایجاد می کند.

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت قهوه ای

این سنگ زیبا در تایل های متداول، طولی بر، اسلب و پله تولید و فرآوری می گردد.

یکی از مرسوم ترین روش های استفاده از این سنگ استفاده آن به عنوان تایل در کف است. پس از صیقل این سنگ می توان آن را با برش های مختلف و قطر مناسب در کف ساختمان استفاده کرد. ترکیب این سنگ با سنگ های  روشن جذابیت متفاوتی را  در فضا ایجاد می کند.

بارزترین ویژگی های این سنگ عبارت است از: صیقل پذیری مناسب، رنگ تیره وخاص، استحکام بالا، شفافیت کم نظیر و درصد جذب پایین آب می باشد.

مرمریت قهوه ای

این سنگ قهوه ای به دلیل سطح صاف و براقی که دارد می تواند به عنوان سنگ اصلی نمای داخلی انتخاب شود و محیطی شیک و مجلل را پدید آورد.

از دیگر کاربردهای این سنگ می توان به موارد زیر اشاره کرد:

سنگ دیوار لابی و هتل ها، سنگ پله، سنگ پارکینگ، سنگ قاب و کف آسانسور، سنگ دیوار راهرو و راه پله.  

قیمت این سنگ به عوامل متعددی بستگی دارد. از جمله رنگ، منظم یا نامنظم بودن خطوط ، ضخامت، ابعاد و در آخر کیفیت فرآوری از نظر ساب، برش، و رزین.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید