مرمریت لاشتر
مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر یکی از پرکاربردترین مرمریت ها است. این سنگ تیره در بازارهای جهانی بسیار مشهور است و با نام pietra gray marble شناخته می شود.

زمینه مشکی و خاکستری این سنگ به همراه رگه های سفید زیبا آن چشم شما را به خود معطوف می کند. 

این مرمریت جذاب علاوه بر زیبایی، دوام فوق العاده ای نیز دارد و در هر موقعیتی که مورد استفاده قرار می گیرد حس تجمل و لوکس بودن را باخود به همراه می آورد.

به همه ویژگی هایی که برای این سنگ ذکر شد قیمت مناسب را نیز اضافه کنید. پس با خیال آسوده این سنگ را انتخاب کنید و از زیبایی آن لذت ببرید.   

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت لاشتر

این سنگ در ابعاد طولی، تایل و اسلب فرآوری می گردد. استفاده از تایل های مربعی آن معمولا در کف سالن هتل ها و منازل لوکس، کف و دیواره های سرویس بهداشتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین  اسلب آن به صورت فرم های بوک مچ و فورمچ برای فضاهایی همچون دیوار لابی ها،  میز و کانتر آشپزخانه جلوه بصری کم نظیری را ایجاد می کند.

زیبایی، قیمت مناسب و جلوه ی فوق العاده ای که این سنگ دارا است، آن را تبدیل به یکی از پرمصرف ترین سنگ ها در بین مهندسین و سازندگان ساختمان به ویژه طراحان دکوراسیون داخلی نموده است.

رنگ زیبا و خاص، کیفیت بالا، جذب آب پایین و سطح صیقل و درخشندگی بی نظیر از بارزترین ویژگی های  لاشتر می باشد.

 
 
مدلسازی خانهطراحی خانه با سنگ مرمریت لاشتر

مرمریت لاشتر

نام این سنگ برگرفته از موقعیت جغرافیایی مکانی است که این سنگ زیبا از آن جا استخراج می گردد. لاشتر محلی است در 20 کیلومتری جنوب شهر اصفهان که معادن این سنگ در آن واقع شده و معمولا برش و فرآوری آن نیز در کارخانجات اصفهان صورت می گیرد.

قیمت این نوع مرمریت به عوامل متعددی بستگی دارد که عبارتند از: 

درجه تیرگی سطح زمینه، خطوط و رگه های سفید روی آن، صخامت سنگ، ابعاد، ماده اولیه و درنهایت کیفیت سنگ از لحاظ برش و صیقل بودن و رزین.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید

محصولات مشابه

محصولات مکمل