مرمریت مارشال

  مرمریت مارشال شاهکار بی نظیر طبیعت است که شما را مبهوت زیبایی خود می کند.

 ترکیب مشکی و طلایی مرمریت مارشال شکوه و جلال خالص است. استفاده از این سنگ در دکوراسیون داخلی، به طور یقین بر ارزش ساختمان می افزاید. بعید است یک آرشیتکت این سنگ را دیده باشد و بشناسد و از آن در طراحی های خود استفاده نکند.

زیبایی، لوکس بودن، مقاومت بالا و سطحی شفاف و براق سبب گردیده به یک انتخاب عالی برای سالن های مجلل تبدیل گردد. همچنین به دلیل جذب آب پایین گزینه ای مناسب برای سرویس های بهداشتی لوکس می باشد.

مدلسازی خانه با مرمریت مارشال

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت مارشال

سنگ مشکی و طلایی مرمریت مارشال در ابعاد اسلب و تایل با سایزهای متفاوت از تایل های کوچک 20 در 20 سانتی تا اسلب 2 در 2 در بازار موجود می باشد. از پروفرش ترین انواع تایل های این سنگ تایل 60 در 60 و 80 در 80 است که برای استفاده در کف سالن بسیار مناسب است.

این شاهکار طبیعت که از زیبایی  و مقاومت کم نظیری برخوردار است تبدیل به یک رقیب جدی برای نمونه های خارجی شده است، به ویژه تایل های سایز بزرگ آن که در بازارهای بین المللی بسیار شناخته شده می باشد و  از فروش نسبتا بالایی برخوردار می باشد. 

مدلسازی خانه با مرمریت مارشال

سورت های سنگ مرمریت مارشال

 این سنگ به 2 سورت بلک مارشال و گلدن مارشال تقسیم می شود. در مدل گلدن خطوط و رگه ها غالبا طلایی است ولی در مدل بلک، رگه ها بیشتر سفید است. نوع گلدن مارشال این سنگ شباهت بسیار زیادی به سنگ مرمریت امپرادور دارک اسپانیا دارد با این تفاوت که میزان رگه ها در امپرادور کمتر است و حالت کنگلومرایی(دانه ها گرد) در آن کمتر دیده می شود.

قیمت این نوع مرمریت به عوامل مختلفی بستگی دارد که عبارتند از:

هرچقدر بافت سنگ یکنواخت تر باشد و تعداد رگه های کمتری داشته باشد، قیمت آن بیشتر است، هرچقدر ضخامت بیشتر باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود، ابعاد سنگ و برش های دقیق تر قیمت بالاتری دارد، کیفیت فرآوری از نطر برش و رزین و صیقل بودن نیز بر روی قیمت آن تاثیر مستقیم دارد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید