مرمریت پرشین سیلک

مرمریت پرشین سیلک با داشتن رنگی منحصر به فرد یکی از خاص ترین سنگ های گروه مرمریت است. این سنگ دارای زمینه طوسی با رگه های سفید است.

 زیبایی این سنگ سبب گردیده است که مهندسین و طراحان دکوراسیون داخلی در پروژه های خود از این سنگ خاص به وفور استفاده کنند، چون ایمان دارند این سنگ کم نظیر می تواند دل هر انسان زیباشناسی را برباید.

اما چیزی که قطعا به جذابیت این سنگ می افزاید قیمت مناسب آن نسبت به نمونه های مشابه است. به طوریکه این 2 فاکتور مهم  یعنی زیبایی و قیمت مناسب ، سبب شده در بسیاری از پروژه های ساختمانی و تجاری از این نوع مرمریت استفاده گردد. 

مدلسازی خانه با مرمریت پرشین سیلم

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت پرشین سیلک

این سنگ در تایل های 40، 60 و 80سانتی ،30 و 40 طولی و همچنین اسلب  تولید و فرآوری می شود. 

از جمله مهم ترین کاربردهای تایل پرشین سیلک عبارنتد از:

کف ساختمان های لوکس، فضای داخلی ساختمان، دیواره ها و کف لابی و سالن های ورودی، سرویس های بهداشتی لوکس ، سنگ فرش سالن پذیرایی، کابینت و فضای آشپزخانه و پله و پاگردها. 

یکی از متدهای جدید در طراحی داخلی سبک مینیمال می باشد که  اساس آن بر سادگی و خنثی بودن است. این سنگ به واسطه داشتن رنگ طوسی خنثی یک گزینه مناسب برای این سبک است. 

مدلسازی خانه با مرمریت پرشین سیلم

مرمریت پرشین سیلک

طرح و رنگ خاص و استحکام همه آن چیزی است که ما از یک سنگ می خواهیم ، پرشین سیلک سخاوتمندانه آنرا به شما هدیه میدهد.

معدن این سنگ زیبا استان فارس  و در نزدیکی شهر نیریز می باشد. استان فارس به واسطه دارا بودن معادن غنی این سنگ قطب تولید وصادرات این سنگ می باشد. علاوه براستان فارس، نمونه های مشابه این سنگ در استان اصفهان نیز استخراج می گردد، که از لحاظ  ساختاری و ظاهری شباهت بسیار زیادی دارند.

بارزترین ویژگی های مرمریت پرشین سیلک عبارتند از:

رنگ منحصر به فرد، استحکام و تراکم مناسب، جذب آب ناچیز، مقاومت سایشی بالا، صیقل پذیری مناسب و ثبات رنگ در طول زمان.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید