مرمریت کاپوچینو

مرمریت کاپوچینو برای شما یادآور یک فنجان کاپوچینو خواهد بود. رنگ کرم و قهوه ای این سنگ طرفداران زیادی دارد به دلیل اینکه در نماهای کلاسیک و همچنین مدرن قابل اجرا است.  استفاده کردن از این سنگ علاوه بر جلوه ی شیک و لوکسی که به فضا می دهد  گرمی و آرامش را خصوصا در فصول سرد سال برای شما به ارمغان می آورد.

مشخصات ظاهری این نوع مرمریت هم چون رنگ زیبا، صاف و یکدست بودن طرح و رنگ زمینه و از آن مهم تر، کیفیت بالای این سنگ دلیلی شده بر اینکه در بسیاری از پروژه های ساختمانی مورد استفاده قرار گیرد.

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت کاپوچینو

این سنگ معمولا به صورت طولی برش می خورد و به صورت تایل و اسلب  تولید و فرآوری می شود. 

از آنجا که در بازار سنگ داخلی، صاف و یکدست بودن  سنگ از اهمیت بالایی برخوردار است، این مرمریت بسیار پرطرفدار گشته و تبدیل به یکی از گزینه های محبوب مهندسین و سازندگان شده است.

این سنگ را می توان در تمامی بخش های ساختمان اعم از  کف و دیواره لابی هتل ها و ساختمان های مسکونی و تجاری لوکس، کابینت و کانتر آشپزخانه، کف و قاب آسانسور سنگ پله و راه پله، سرویس بهداشتی و حمام نصب و اجرا کرد.

مرمریت کاپوچینو

این مرمریت از مقاومت فشاری و سایشی نسبتا خوبی برخوردار است و درصد جذب آب پایینی دارد.  صیقل پذیری خوب، تخلخل پایین، سختی و دوام بالا از دیگر ویژگی های این سنگ می باشد.

از نظر قیمت نیز هرچقدر رنگ روشن تر باشد، قیمت بالاتری دارد. ابعاد بزرگ تر، برش های دقیق تر، کیفیت فرآوری بهتر نیز دیگر المان های ارزش گذاری این سنگ هستند.

گروه بازرگانی آپ استون می تواند بهترین نوع این سنگ را در دو حالت فراوری شده اسلب و تایل با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید