مرمریت گلبهی

 مرمریت گلبهی نماد طبیعت و زیبایی است، این مرمریت یک انتخاب بی نقص است. قطعا احساس لوکس بودن را با این سنگ تجربه خواهید کرد.

این سنگ خوش منظر، رنگهای کرم، قهوه ای، صورتی، قرمز، خردلی و حتی مشکی را در دل خود جای داده است. بسته به عناصر مختلف تشکیل دهنده ، رنگ های مختلفی را  در معرض دید بینندگان خود قرار می دهد. 

“ترکیب این سنگ با سنگ های تیره ای هم چون مرمریت گلدن بلک و مرمریت لاشتر نیز مصداقی از تجمل و شکوه است.”

مدلسازی خانه با مرمریت گلبهی

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت گلبهی

این سنگ مرمریت در ابعاد تایل و اسلب یافت می شود. تایل ها از ابعاد مربعی 20 الی 120 سانتی متری موجود می باشد. هم چنین به صورت برش مستطیلی با نسبت یک به دو مثل 30 در 60 نیز تولید می گردد.  

این سنگ زیبا اگر  با برشی مناسب و صیقل کاری خوب همراه باشد، یک انتخاب فوق العاده برای استفاده به عنوان کف پوش خواهد بود.

از ویژگی های این نوع مرمریت می توان به طرح و نقش ابر و بادی متفاوت، درصد جذب آب پایین ، مقاومت سایشی و فرسایشی قابل قبول اشاره کرد.

مدلسازی خانه با مرمریت گلبهی

سنگ مرمریت گلبهی

این سنگ گزینه ی بسیار مناسبی برای اجرا در نمای دیواره های ساختمان، کف هال و سالن پذیرایی، دیواره های راه پله، سالن واحدهای مسکونی و تجاری و سرویس های بهداشتی و حمام های لوکس می باشد. 

پارامترهای تعیین کننده کیفیت و قیمت این سنگ مرمریت عبارتند از: 

ضخامت سنگ، سورت دقیق و حداقل بازی رنگ، گونیا بودن ابعاد آن، نداشتن ناخالصی و پوسیدگی، لب پر نبودن سنگ، نوع متریال مصرفی در فرایند تولید از جمله رزین، اپوکسی، توری پشت سنگ، صاف و صیقل بودن سنگ. 

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید