مرمریت گلدن بلک

مرمریت گلدن بلک همانند یک جواهر مشکی دیدگان هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

این سنگ دارای زمینه ای مشکی و در مواردی قهوه ای تیره، همراه با رگه های سفید و طلایی نامنظم می باشد. سنگی زیبا که بدون شک یک رقیب جدی برای سنگ های گران قیمت خارجی است. 

با توجه به ویژگی های ساختاری آن هم چون درصد جذب پایین آب و صیقل پذیری فوق العاده  عموما در دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد. فضاهایی همچون کف پوش و دیواره های لابی هتل ها و ساختمان های لوکس، سرویس های بهداشتی، میز و کانتر آشپزخانه بهترین مکان ها برای استفاده از این سنگ مشکی جذاب است.

مدلسازی خانه با مرمریت گلدن بلک

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت گلدن بلک

مرمریت گلدن بلک در ابعاد تایل، اسلب و طولی تولید و فرآوری می شود. تایل های این سنگ معمولا از عرض 20 تا 120 سانتی متر در بازار موجود می باشد. این تایل ها  برای استفاده در کف سالن و سرویس های بهداشتی لوکس بسیار مناسب است.  اما اگر شکوه این سنگ را به معنای واقعی کلمه می خواهید، قطعا اسلب این سنگ باید مدنظرتان باشد. 

از رنگ زیبای این سنگ که بگذریم نوبت به جلای آن میرسد. این سنگ آن چنان درخشان و براق است که همچون آیینه ای تیره رو در روی شما قرار می گیرد. 

مدلسازی خانه با مرمریت گلدن بلک

مرمریت گلدن بلک

این نوع مرمریت به سبب رنگ خاص و طرح و نقش کم نظیرش یکی از پرکاربردترین ها  در طراحی های آرشیتکت ها و سازندگان ساختمان است. اخیرا نیز در ساخت مصنوعات دکوراسیون داخلی  به وفور مورد استفاده قرار می گیرد.

شهرهای محلات و کاشان و یزد از جمله خاستگاه های این سنگ می باشد. سنگ ها به صورت کوپ  از این معادن استخراج و جهت برش  و فرآوری به کارخانجات سنگبری ارسال و یا مستقیما  به خارج از کشور صادر  می گردد.   

از مهم ترین ویژگی های این سنگ مشکی می توان به صیقل پذیری خوب، مقاومت فشاری بالا، تخلخل جزئی، مقاومت سایشی مناسب، تراکم بالا و جذب پایین آب اشاره کرد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید