مرمریت مشکی نجف آباد

مرمریت مشکی نجف آباد همچون شب تیره ای است که هاله هایی از نور درون آن گذر کرده. زمینه ای یکدست مشکی با رگه های نامنظم سفید به قدری زیبا است که در هرکجای ساختمان که باشد نمی توان آن را نادید گرفت.

این سنگ زیبا  علاوه بر اینکه به فضای شما تجمل و ظرافت را  القا می کند. از لحاط قیمتی نیز بسیا مقرون به صرفه است و کاربردهای فروانی دارد. به دلیل ویژگی های ظاهری که با خود به همراه دارد به وفور در طراحی و دکوراسیون داخلی ساختمان های جدید استفاده می گردد.

مرمریت های مشکی ایران یکی از سنگ های شناخته شده در سطح بازارهای جهانی است.

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت مشکی

این سنگ به صورت تایل، اسلب، طولی و پلاک  در ابعاد مختلف عرضه می گردد. تایل های مرمریت مشکی برای استفاده کف و دیواره های سرویس بهداشتی حمام، کف و دیواره های آشپزخانه، بین کابینت بسیار مناسب  هستند.  سایزهای بزرگتر و اسلب آن نیز چنانچه در فضاهای بزرگتری هم جون لابی یا سالن های مجلل  هتل ها و ساختمان های لوکس استفاده شود، منظره ای بسیار گیرا را پدید می آورد. 

پیشنهاد می کنیم حتما از ترکیب این سنگ با سنگهای روشن استفاده کنید که زیبایی آنرا بیشتر لمس کنید.

مرمریت مشکی نجف آباد

ویژگی های مرمریت مشکی عبارتند از:

جذب پایین آب و عدم نفوذ پذیری آب و رطوبت(مناسب برای استفاده در سرویس های بهداشتی و حمام)، مقاومت سایشی مناسب(مناسب برای استفاده به عنوان سنگ پله)، سطح صیقلی و یکدست، تخلخل کم و استقامت مناسب.

پارامترهای تعیین کننده قیمت این سنگ نیز شامل: نوع سنگ، نداشتن ناخالصی، سورت دقیق، قطر یا ضخامت سنگ و در نهایت کیفیت ساب و برش و رزین می باشند. 

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید