مرمریت گلدن گلکسی

مرمریت گلدن گلکسی یک سنگ منحصر به فرد است که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. سنگی با زمینه مشکی و قهوه ای و رگه های طلایی و سفید که طرحی تکرار نشدنی را ایجاد می کند. 

بی دلیل نیست که در این سال های اخیر استفاده از سنگ های مشکی و تیره در ساختمان های مدرن و لوکس این چنین افزایش پیدا کرده است. زیبایی، درخشش، دوام، تمایز و حس تجمل، همه این ویژگی ها به واسطه داشتن این مرمریت از آن شما خواهد بود.

این سنگ زیبا به یکی از اولین گزینه های طراحان داخلی تبدیل شده و به وفور در پروژه های جدید ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.  

صحنه سازی خانه با مرمریت گلدن گلکسی

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمریت گلدن گلکسی

سنگ مرمریت گلدن گلکسی در ابعاد متفاوتی در بازار موجود می باشد. ابعاد تایل های مربعی از 40*40 الی 120*120 برای استفاده در کف موجود می باشد. اسلب این سنگ نیز در صورتی که به صورت طرح های فورمچ و بوک مچ استفاده شود برای فضاهایی با ابعاد بزرگ بسیار خاص و جذاب خواهد بود. 

بهترین مکان ها برای استفاده از این سنگ دیواره ها و کف سالن، سرویس های بهداشتی، کابینت و میز آشپزخانه، قاب شومینه، آسانسور و مصنوعات دکوراتیو است. 

 سنگ گلدن گلکسی یکی از پرطرفدارترین سنگ های مشکی موجود در بازار می باشد که با زمینه مشکی و رگه های طلایی و سفید محیطی لوکس و شیک را برای شما به ارمغان می آورد.          

صحنه سازی خانه با مرمریت گلدن گلکسی

مرمریت گلدن گلکسی

معدن سنگ گلدن گلکسی در شهر محلات استان مرکزی واقع شده است. پارامترهای مشخصی برای تعیین درجه کیفیت آن وجود دارد. به طور مثال هرچه خطوط طلایی آن بیشتر و شارپ تر باشد با کیفیت تر بوده و قیمت بالاتری دارد. همچنین درجه تیرگی و سیاهی زمینه آن نیز در قیمت سنگ تاثیر به سزایی دارد. 

امروزه استفاده از سنگ های تیره رشد چشمگیری داشته و در بیشتر ساختمان های جدید از آنها استفاده می گردد.

این سنگ به دلیل محدودیت در استخراج و عرضه کوپ، تا حدودی کمیاب می باشد. همچنین به دلیل صادرات عمده و میزان تقاضای بالا برای این محصول، به مقدار محدود و مشخص عرضه می گردد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید