مرمر سفید

مرمر سفید معروف ترین و پر کاربرد ترین سنگ مرمر در دنیا است. این سنگ  خلوص و پاکی را به فضای شما هدیه می کند و نماد پاکیزگی و زیبایی است. مرمرسفید درمکان های مختلف هم چون لبه ی پنجره ها، پله ، سنگ کف و دیگر موارد مورد استفاده قرارمی گیرد.

این مرمر بعضاً با رگه های طلایی و قهوه ای یافت می شود که این رنگ ها با تناسب خاصی در سطح این نوع مرمر پراکنده شده اند.

باید توجه داشت که این سنگ از سنگ های به شدت لوکس به حساب آمده و غالباً در ساختمان های لاکچری مورد استفاده قرار می گیرد.

مدل سازی خانه با سنگ مرمر سفید

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمر سفید

مرمر سفید معمولا در دو حالت تایل و اسلب فرآوری می شود که هر یک جهت استفاده ای خاص می باشد. فرآوری اسلب آن در نمای داخلی ساختمان و کف سالن های بزرگ کاربرد دارد. تایل آن جهت استفاده به عنوان پله و همین طور به صورت تایل در کف و دیوار حمام های لوکس استفاده می گردد.

تایل های این سنگ در قطر های 2 و 3 سانتی و همین طور به صورت طولی و تایل های مربعی و مستطیلی تولید می گردد.  معمولاً انواع طولی آن برای دیواره ها و انواع مربعی و مستطیلی (سایز شده) برای  کف استفاده می گردد

مدل سازی خانه با سنگ مرمر سفید

مرمر سفید

 در طول تاریخ از مرمر سفید در بسیاری از بناهای تاریخی و مذهبی جهان استفاده فراوان شده است. بدون شک امارت بی مانند تاج محل در کشور هند بهترین نمونه استفاد از آن است که حتی با گذشت سالیان زیاد هنوز زیبایی و شکوه خود را حفظ کرده است.

این سنگ از دگرگونی های آهکی به وجود می آید و دارای مقاومت متوسط می باشد.  در مقابل رطوبت و شرایط جوی به ویژه باران های اسیدی آسیب پذیر  است. به همین دلیل است که شما این سنگ را معمولا در نمای خارجی ساختمان مشاهده نمی کنید . بیشترین استفاده این سنگ در فضاهای داخلی خصوصا در کف و دیوارهای ساختمان های لوکس است.

قابلیت صیقل پذیری سنگ مرمر سفید موجب انعکاس نور در سنگ شده و جذابیت دوچندانی را ایجاد می کند. طراحان دکوراسیون داخلی از این  ویژگی برای نورپردازی های خاص در ساختمان ها استفاده فراوان می کنند. 

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید