مرمر موجدار

 مرمر موجدار از پر طرفدارترین سنگ ها می باشد که در مکان های مختلف کاربرد دارد. این سنگ لوکس از گذشته برای قصرهای سلطنتی استفاده داشته و مورد توجه معماران ادوار مختلف قرار گرفته است.

 این مرمر زمانی که با نور پردازی همراه باشد نور را از خود عبور داده و همانند شیشه های رنگی نور رنگ های طبیعی را به طراحی ساختمان می افزاید.

صحنه سازی خانه با مرمر موج دار

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمر موج دار

تایل مرمر موج دار به دلیل کمیاب بودن این سنگ تولید کمی دارد معمولا پس از فرآوری می توان آن را به تایل تبدیل کرد و سپس در کف ساختمان های لوکس استفاده کرد.

 رگه های سبز، زرد، طلایی، سفید و قهوه ای این سنگ یادآوری رنگ های طبیعت است.

این سنگ را به صورت پله نیز استفاده می کنند  و با نور پردازی های خیره کننده به زیبایی این سنگ در فضا می افزایند. طراحان بسیاری این مدل سنگ را جزو المان های اصلی در طراحی مدرن و کلاسیک می دانند.

مرمر موجدار

این نوع مرمر از سختی مناسبی برای استفاده در فضاهای داخلی برخوردار است.  می توان آن را در کف و دیوار های داخلی استفاده نمود. معمولا از این سنگ برای نمای بیرونی استفاده نمی شود. به این دلیل که  در برابر باران های اسیدی و شرایط اقلیمی ماندگاری کمتری دارد.

از این سنگ می توان به عنوان سطح کانتر نیز استفاده نمود. در آن جا نیز می توان با نور پردازی های خاص زیبایی این سنگ را دو چندان نمود.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید