مرمر نسکافه ای

 مرمر نسکافه ای یکی از خاص ترین سنگ های نور گذر است. کاربرد این سنگ  مرمر به صورت فورمچ،  تایل و اسلب تکی بسیار زیاد می باشد.

از این مرمر  در سینک ها، وان های سنگی و همینطور دست سازه های سنگی استفاده های فراوانی می شود. در بسیاری از دکور ها می توان این سنگ را به عنوان سطح کابینت، میز و کانتر استفاده نمود.

موج های نسکافه ای، نارنجی، قهوه ای و سفید موجود در این سنگ همانند تپه  های ماهور  زیبای کویر در هم تنیده اند. این مرمر جذاب منظره ای بی نظیر از طبیعت را به خانه ی شما هدیه می کند.

هنگام  استفاده این سنگ در طراحی داخلی از نور پس زمینه سفید قوی استفاده می شود. چرا که این سنگ می تواند با رگه های ظریف باریکه های رنگی نوری زیبایی از خود ساطع کند.

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل مرمر نسکافه ای

مرمر نسکافه ای به دلیل داشتن استحکام بالاتر نسبت به دیگر مرمر ها به صورت تایل برای کف ساختمان ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. قطر های 2 و 3 سانتی متری آن با متراژ های بالایی تولید می شود.

 این سنگ را می توان به عنوان پله نیز استفاده کرد. می توان با کار کردن نور پس زمینه در زیر آن،  یکی از لوکس ترین راه پله های دنیا را در یک ساختمان خلق نمود.

طرح یک دست این سنگ در تایل هایی با تعداد بالا باعث شده که طراحان داخلی با  اطمینان خاطر بیشتری از آن در کف ساختمان ها استفاده نمایند.

صحنه سازی خانه با مرمر نسکافه ای

مرمر نسکافه ای

از دیگر مصارف این سنگ می توان به تلفیق آن با سنگ های مشکی و تیره به عنوان مکمل یاد کرد. که در این صورت می توان به عنوان خط نوری  در طراحی کف از آن استفاده نمود.  با استفاده از CNC و Waterjet می توان نقوش خاصی را ایجاد نمود، که در تلفیق با سطوح صیقلی این سنگ و همینطور سنگ های تیره دیگر، منظره ای شگفت انگیز را به شما هدیه می کند.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید