کریستال ازنا

 کریستال ازنا از جمله قدیمی ترین و مشهورترین سنگ های ایرانی است. در گذشته ای نه چندان دور این کریستال در نمای خارجی اغلب ساختمان ها خودنمایی می کرد و جزء پرمصرف ترین سنگ ها بود.

در میان  کریستال ها، ازنا را می توان یکی از خاص ترین ها به حساب آورد . این سنگ در عین سادگی، با دارا بودن خط های ریز مورب و رگه های خاکستری روشن و جلای خیره کننده، چشم شما را به خود معطوف می نماید.

“این کریستال تضاد زیبایی از سادگی و شکوه را  به بیننده خود هدیه می دهد.”

از لحاظ ساختار فیزیکی هم این سنگ دارای مقاومت زیادی در برابر شرایط محیطی سخت، هم چون گرما، سرما، نفوذ باران و مواد شیمیایی می باشد.

مدل سازی با سنگ کریستال ازنا

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل و اسلب سنگ ازنا

این سنگ  در ابعاد تایل و اسلب برش و فرآوری می شود. تایل آن در ابعاد 40*40 ، 60*60 ، 80*80 و 1*1 در بازار موجود می باشد. ضخامت استاندارد این سنگ 2 سانتی متر کامل می باشد ولی ضخامت های 1.6 و 1.9 سانتی نیز برش داده می شوند که قیمت پایین تری دارند.

پیشنهاد آپ استون به شما استفاده از اسلب سنگ ازنا می باشد. این سنگ زیبایی زائدالوصفی را برای شما به ارمغان می آورد. با استفاده از طرح های بوک مچ و فورمچ این سنگ جلوه ای از طبیعت را به خانه خود هدیه خواهید داد.

مدل سازی با سنگ کریستال ازنا

سنگ کریستال ازنا

ویژگی های منحصر به فرد  این سنگ باعث استفاده روز افزون این سنگ شده است. شاید مهم ترین این ویژگی ها کیفیت و قیمت مناسب آن نسبت به نمونه های مشابه داخلی و خارجی باشد.  دیگر ویژگی های این سنگ عبارتند از : رنگ سفید زیبا، مقاومت حرارتی بالا، مقاوم در برابر رطوبت، درخشندگی  و صیقل بودن سطح سنگ، جذب آب ناچیز، تراکم و استحکام بالا.

شما می توانید ازاین سنگ در نمای خارجی ساختمان،  سرویس های بهداشتی لوکس، طراحی داخلی ویلا و مراکز تجاری، سنگ فرش پذیرایی، کف و کانتر و آشپزخانه استفاده نمایید. 

.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید