کریستال الیگودرز

 کریستال الیگودرز  یا چینی الیگودرز یکی از زیباترین و پرطرفدارترین سنگ های روشن دنیا است. تم سفید رنگ، سطح براق، هم چنین خطوط منظم و نامنظم طوسی و مشکی  این سنگ چشم هر بیننده ای را به خود خیره می کند. شفافیت زیاد این سنگ  انعکاس زیبای نور را سبب می شود. این موضوع باعث شده در بسیاری از ساختمان های لوکس، هتل ها و لابی ها به کرات از اسلب آن استفاده گردد.

الیگودرز در بین محصولات سنگ کریستال خاص ترین است.

چینی الیگودرز در سنگ های آهکی دسته بندی می شود که طی سالیان طولانی بر اثر حرارت و فشار لایه های درونی زمین ایجاد می گردد.

این کریستال زیبا به سبب ترکیبات شیمایی مختلفی که دارد دارای رنگ های متفاوتی است. اما غالبا به رنگ های سفید خالص، سفید رگه دار و یا طوسی و خاکستری یافت می شود.

صحنه سازی خانه با کریستال الیگودرزصحنه سازی خانه با کریستال الیگودرز

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل سنگ چینی الیگودرز

تایل این سنگ معمولا در ابعاد 40 و 50 سانتی و همچنین 40 طولی فراوری می شود. اما به دلیل داشتن رگه های زیبا و طبیعی روی سطح آن ، کاربرد بیشتری به صورت اسلب دارد. از این سنگ  در طرح های بوک مچ و فورمچ بر روی دیوار و کف ساختمان های لوکس و مجلل زیاد استفاده می گردد. 

چینی الیگودرز با خطوط آبی، زرد و قرمز بسیار ظریفی که بر روی پس زمینه سفید و طوسی خود گسترده، قابی زیبا را به تصویر می کشد که دل هر ببینده ای را می رباید.

این را نیز باید عنوان کرد که این سنگ تشابه بسیاری زیادی به یکی از زیباترین و البته گران ترین سنگ های اروپایی دارد. اما قطعا از لحاظ قیمتی بسیار مقرون به صرفه تر از آن می باشد. همین موضوع یکی از جذابیت های این سنگ خاص به شمار می رود.

صحنه سازی خانه با کریستال الیگودرزصحنه سازی خانه با کریستال الیگودرز

چینی الیگودرز

رنگ روشن ، طرح و رگه های زیبا،  استحکام بالا و بسیاری ویژگی دیگر سنگ چینی الیگودرز باعث شده کاربردهای فراوانی در صنعت ساختمان داشته باشد.

این کریستال به دلیل جذب آب ناچیز، قابلیت استفاده در بسیاری از فضاها و مکان هایی که در معرض رطوبت و تماس آب هستند را دارا می باشد. از این رو در بسیاری از سرویس های بهداشتی لوکس، حمام های مستر، استخر و سونا  می توان از این سنگ استفاده کرد. همچنین می توان در کف ساختمان ها مثلا سنگ فرش سالن یا آشپزخانه  نیز  استفاده کرد.  به دلیل رنگ روشن و انعکاس نور، بسیار مناسب برای فضاهایی با نور کم می باشد که باعث روشن شدن محیط می گردد. 

زیبایی اسلب چینی الیگودرز  باعث شده گزینه ای جذاب برای مهندسان و طراحان داخلی باشد. در بسیاری از پروژه های لوکس ساختمانی، اداری  و تجاری از آن به وفوراستفاده می گردد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید

محصولات مشابه

محصولات مکمل