کریستال پرشین

 کریستال پرشین دارای زمینه ای سفید، همراه با خطوط  نامنظم طوسی و مشکی ، هاله های ابروبادی و رگه های عنکبوتی شکل است. این نشانه ها نمایان گر سنگ پرشین اسکاتو می باشد.

پرشین اسکاتو نامش را از هم نوع ایتالیایی خود یعنی ارباسکاتو به عاریت گرفته است.

اگر از دسته آدم های حساس و نکته سنج  نسبت به زیبایی و لوکس بودن منزل خود هستید پیشنهاد می کنیم  پرشین اسکاتو را مدنظر داشته باشید. به این دلیل که شما قادر خواهید بود شکوه و زیبایی  را با قیمتی مناسب در اختیار داشته باشید.

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل کریستال پرشین

 کریستال پرشین به صورت اسلب و یا تایل های 40 ، 50 ، 60 و 80 سانتی فراوری و عرضه می گردد. از تایل پرشین اسکاتو بیشتر برای کف سازی های لوکس استفاده می شود. اما بیشترین میزان استفاده از این سنگ زیبا قطعا به صورت اسلب و در طرح های بوک مچ و فورمچ می باشد. 

این سنگ محبوبیت بسیاری نزد طراحان و دکوراتورها دارد. علت این محبوبیت به این خاطر است که از این سنگ هم می توان در طرح های با شکوه و لوکس استفاده کرد و هم در طرح های مینیمال که اخیرا طرفداران بسیاری پیدا کرده است.

زمینه روشن این سنگ به همراه رگه های  زیبای طوسی و مشکی توان این را دارد که با هر طرح و الگویی ست شده و هارمونی بی نظیری به ساختمان شما هدیه دهد.

کریستال پرشین

سنگ کریستال پرشین اسکاتو در صنعت ساختمان بسیار استفاده می شود. در حال حاضر در بیشتر ساختمان های لوکس و مجلل به خودنمایی مشغول است. دلیل اصلی استفاده زیاد  کیفیت بالا به همراه قیمت مناسب این سنگ است. 

 این سنگ دارای مقاومت بسیار زیاد و تراکم بالا است و قابلیت صیقل پذیری فوق العاده و جذب آب بسیار پایینی دارد. پرشین اسکاتو این امکان را فراهم می آورد تا بتوان از آن برای پوشش کف و دیوارهای داخل و خارج ساختمان استفاده نمود. 

هم چنین ازاین سنگ کریستال  می توان به عنوان سنگ جزیره آشپزخانه، صفحه کابینت، سرویس های بهداشتی، سنگ کف و یا لابی ساختمان های لوکس نیز استفاده کرد. 

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید