گرانیت دانه اناری
گرانیت دانه اناری

گرانیت دانه اناری

گرانیت دانه اناری دارای  زمینه  سبز لجنی  است.  هم چنین نقش های حک شده بر آن، این سنگ  زیبا را به جنگل های انبوه تبدیل کرده است.

علت انتخاب نام دانه اناری به دلیل وجود لکه های قرمز تیره ای است که سطح سنگ را پوشانده است و همانند دانه های زیبای انار به چشم می آید. سنگ دانه اناری به دلیل استحکام بالا و قدرت جذب آب بسیار کم، در کلیه فضاهای داخلی و خارجی ساختمان  قابل استفاده می باشد. از همه ویژگی های مثبت این سنگ که بگذریم، باز هم یک نکته غیرقابل چشم پوشی وجود دارد که در سنگ های دیگر کمتر دیده می شود. شما با این سنگ می توانید زیبایی و استحکام را در سطح بسیار مطلوب همزمان با یکدیگر داشته باشید. 

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت دانه اناری

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل گرانیت دانه اناری

این سنگ به صورت اسلب و تایل های 40، 50، 60 و 80 سانتی برش و فرآوری می شود. در صورتی که بر روی اسلب این سنگ پرداخت چرمی صورت گیرد زیبایی خیره کننده ای را به فضای ساختمان می افزاید.

استفاده از تایل این سنگ در مکان ها و فضاهایی که در معرض رطوبت و تماس مستقیم با آب هستند مثل سرویس های بهداشتی بسیار مرسوم است.  از  اسلب این سنگ عمدتاََ در لابی ها، سالن های ورودی و دکوراسیون بسیاری از مراکز تجاری لوکس و مجلل استفاده می شود. این گرانیت جلوه ای زیبا از طبیعت را نمایش می دهد.

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت دانه اناری

گرانیت دانه اناری

یکی از خاستگاه های این سنگ استان خراسان جنوبی و شهرستان بیرجند است.  معادن این منطقه دارای تنوع رنگ و طرح های بی نظیری از انواع سنگ ها می باشد. لازم به ذکر است سالانه میزان قابل توجهی از سنگ  گرانیت این ناحیه به سراسر جهان صادر می گردد.

 ویژگی ها:  تراکم بسیار بالا، قابلیت صیقل پذیری فوق العاده، مقاومت بالای سایشی و فشاری، جذب آب بسیار ناچیز و رنگ و طرح خاص.

قیمت این سنگ به عوامل مختلفی بستگی دارد. از جمله: نوع معدن به لحاظ کیفیت و رنگ، پاک و بدون غده بودن، ضخامت، ابعاد و در نهایت کیفیت فرآوری سنگ از نظر نوع برش و میزان صیقل بودن.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید.