گرانیت سبز جنگلی

 گرانیت سبز جنگلی با زمینه سبز تیره، رگه های زرد و لیمویی و نقوش و جلای بی نظیر خود دل هر ببینده ای را می رباید. 

نصب این سنگ در هر مکان و فضایی باعث بهبود بصری آن فضا خواهد شد. این کار یکی از بهترین تصمیماتی است که برای زیبایی خانه خود می گیرید.

این سنگ از مقاوم ترین سنگ های گرانیت است و میزان جذب آب آن چیزی نزدیک به صفر است.  این ویژگی سبب می شود شما بتوانید با خیالی آسوده در هر کجای ساختمان که می خواهید از آن استفاده کنید.

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت سبز جنگلی

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل گرانیت جنگلی

تایل سنگ گرانیت جنگلی معمولا در ابعاد 40*40 و 60*60 برش و فرآوری می شود. در اماکن مختلف اعم از سرویس های بهداشتی، سنگ فرش فضای داخلی ساختمان، دیواره ها، کف سالن و پله های داخلی ساختمان های لوکس استفاده می شود.

  برای اینکه زیبایی خود را به خوبی نشان دهد بهتر است که به صورت اسلب اجرا شود. اجرای این سنگ به صورت فورمچ یا بوک مچ به گونه ای که خطوط و رگه های موجود در سنگ در امتداد یا تقارن یکدیگر قرار گیرند تصویر یک پروانه زیبا را به ذهن القا می کند. این کار باعث می شود فضایی بی مانند را به ساختمان خود هدیه دهید. 

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت سبز جنگلی

گرانیت سبز جنگلی

گرانیت جنگلی از نظر کیفیت و از نظر زیبایی یکی از بی رقیب ترین ها است. این سنگ به علت استحکام و مقاومت بالایی که دارد بسیار مناسب اماکن پرتردد هم چون سالن های همایش است.

گرانیت به علت سختی، کم بودن خلل و فرج، جذب آب کم و عدم چسبندگی خوب به ملات، مناسب اجرا برای نمای بیرونی نیست.

قیمت گرانیت سبز جنگلی به عوامل زیادی بستگی دارد. از جمله: نوع سنگ، ضخامت، برش و فرآوری، سورت یا درجه بندی سنگ و میزان رگه های موجود در سطح آن.

این سنگ از معادن شهرستان بیرجند استان خراسان جنوبی استخراج می شود. گرانیت جنگلی در بازارهای داخلی و خارجی طرفداران بی شماری دارد. 

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید