گرانیت سفید

 گرانیت سفید را ما ایرانی ها به خوبی می شناسیم. استحکام فوق العاده این سنگ باعث شده در بسیاری از اماکن عمومی و پرتردد مورد استفاده قرار گیرد. سنگی با زمینه ای سفید و دانه های مشکی و خاکستری ریز و یکنواخت.

این سنگ  در کلیه قسمت های داخلی و خارجی ساختمان قابل استفاده می باشد. علت آن مقاوم بودن در برابر سرما و گرما، ضربه، فشار، همچنین پایین بودن میزان جذب آب است. همین ویژگی ها دلیل راه یافتن این سنگ به بازراهای برون مرزی شده است.

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت سفید

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل گرانیت سفید

بیشترین کاربرد این سنگ در کف سالن ها به صورت 40 در 40 یا 60 در 60 است. ابعاد دیگر آن هم در راه پله ها و  سایز 40 طولی آن نیز در دیواره ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از آنجایی که سنگ گرانیت در برابر سرما، گرما و فشار مقاومت بسیار زیادی دارد، یکی از بهترین گزینه ها برای استفاده در اماکن صنعتی و فضاهایی که همواره در معرض شستشو و رطوبت هستند می باشد.  از موارد دیگر استفاده آن سنگ فرش اماکن به صورت مکعبی و در ضخامت های 5 و 10 سانتی متری است که بسیار مورد علاقه مهندسان شهرسازی و واحد زیباسازی شهرداری ها است.

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت سفید

گرانیت سفید

گرانیت سفیدی که در کشور عزیزمان ایران فرآوری می شود به سبب زیبایی ظاهری و کیفیت قابل قبول و البته قیمت مناسب، در سطح جهانی و در زمینه صادرات دارای جایگاه بسیار خوبی است.

قیمت گرانیت سفید به عوامل زیر بستگی دارد:

هرچقدر سنگ روشن تر، پاک تر و کم غده تر باشد قیمت بالاتری دارد. هرچه ضخامت بیشتری داشته باشد قیمت بالاتری خواهد داشت. نوع معدن از لحاظ کیفیت و رنگ در قیمت تمام شده تاثیر به سزایی دارد. ابعاد بزرگتر قیمت بیشتری دارد. و نهایتا به هر میزانی که کیفیت فرآوری سنگ از نظر برش و صیقل بودن سطح سنگ بیشتر باشد به  قیمت آن نیز افزوده خواهد شد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید