گرانیت مشکی نطنز

گرانیت مشکی نطنز با زمینه دودی و مشکی یکی از پر کاربرد ترین سنگ های گرانیت برای استفاده در کف ساختمان و سطح کابینت می باشد. صیقل پذیری بالای این سنگ فضا را به شدت لوکس و خاص می کند.

این سنگ گرانیت در نگاه دقیق دانه های خاکستری تا سیاهی را در خود گنجانده که یک طرح خیلی خاص را برای این سنگ مشکی ایجاد نموده است و آن را منحصر به فرد می کند.

از این سنگ به عنوان سنگ مقبره در سراسر دنیا نیز استفاده می شود. علت استفاده زیاد این است که باد و باران به آن گزندی وارد نمی کنند.

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت مشکی نطنز

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل گرانیت مشکی

این نوع سنگ گرانیت دارای پرداخت های گوناگونی است. پر کاربرد ترین فرآوری این سنگ بی شک تایل صیقلی آن است چرا که برای سطح کانتر، پله، کف و مقبره بهترین نوع آن می باشد.

دیگر نوع قابل استفاده این سنگ نوع فلیم یا حرارت دیده است. به این صورت که سطح زبری روی آن ایجاد می کند که مناسب برای محیط بیرونی است و از سُر خردگی بر روی سطح جلوگیری می کند که البته برای پله های بیرونی نیز می توان از آن استفاده کرد.

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت مشکی نطنز

گرانیت مشکی نطنز

ارزش این سنگ به کیفیت صیقل دادن آن و یک دست بودن آن در متراژهای بالا است که آپ استون برای مشتریان خود این کیفیت و یکدستی را تضمین کرده و آسوده خاطری را ارمغان می دهد.

آپ استون همواره با در دست داشتن بهترین تایل و اسلب گرانیت مشکی نطنز سهم زیادی از بازار این سنگ داشته و سعی می کند با کیفیت و تحویل به موقع سهم خود را از بازار افزایش دهد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید