گرانیت گل پنبه ای

گرانیت گل پنبه ای یک سنگ طبیعی عالی برای هر نوع کاربردی است. این گرانیت زیبا دارای زمینه ای روشن به همراه خال های مشکی تیره، ریز و درشت است.

این سنگ بسیار شبیه به گرانیت سفید است و تنها تفاوت آنها در اندازه و شکل دانه های روی سطح سنگ است. در سنگ گل پنبه ای دانه ها اندکی درشت تر و تا حدودی شبیه به گل پنبه می باشد.

این سنگ همانند دیگر گرانیت ها از استحکام و مقاومت بالایی برخوردار است. این ویژگی سبب شده تا بتوان با خیالی آسوده در اماکن پر رفت و آمد که در معرض سایش مداوم هستند از این سنگ استفاده کرد.

مدل سازی خانه با سنگ گرانیت گل پنبه ای

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل سنگ گل پنبه ای

 این گرانیت به صورت برش های طولی، تایل و اسلب تولید و عرضه می شود. برش طولی 60 سانتی به راحتی در بازار موجود می باشد.  ولی برش ابعاد بیش از 60 معمولا به صورت سفارشی صورت می گیرد.

کیفیت و دوام بالا در کنار زیبایی و سادگی سبب شده این سنگ پایه ثابت اغلب پروژه های بزرگ مسکونی، تجاری و صنعتی باشد.

بیشترین کاربرد این گرانیت در سنگ فرش اماکن عمومی و پر تردد، کارخانجات و مکان های بهداشتی و صنعتی، دیواره ها و کف پارگینگ، سرویس های بهداشتی، پله و زیرپله می باشد

گرانیت گل پنبه ای

خوشبختانه در مناطق مختلف کشور عزیزمان ایران معادن این گرانیت وجود دارد. معروف ترین آن ها در شرق کشور، نهبندان، در مرکز، نطنز و در جنوب شرق شهر زاهدان است. این 3 شهر دارای باکیفیت ترین و مرغوب ترین این نوع سنگ هستند. سنگ گل پنبه ای نهبندان دانه های درشت تری نسبت به رقبا دارد در حالی که گرانیت های زاهدان روشن تر هستند. ولی از نظر معروفیت و تقاضای بازار، گرانیت نطنز در رتبه اول قرار می گیرد. 

  ویژگی های بارز این سنگ عبارتند از: استحکام و دوام بالا، مقاومت زیاد در برابر سایش و ضربه، سازگاری با انواع آب و هوا، جذب آب پایین و طول عمر بالا را نام برد.

شاید تنها ویژگی منفی این سنگ کاربردی، وزن زیاد آن باشد که باعث شده اخیرا کمتر در نمای ساختمان استفاده شود.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید