گرانیت پرتقالی

گرانیت پرتقالی یکی از زیباترین سنگ های گرانیت است و در دسته سنگ های آذرین درونی قرار دارد. این سنگ یکی از انواع سنگ گرانیت نهبندان است و گران ترین نوع این دسته سنگ می باشد. این سنگ دارای تم رنگی گلبهی روشن با گل های مشکی در سطح سنگ است. این گرانیت دارای دانه بندی درشت تری نسبت به سایر گرانیت ها است.

از ویژگی های این سنگ می توان به استحکام بالا، جذب آب کم و مقاومت فشاری بالا آن اشاره  کرد.

رندر گرانیت پرتقالی

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

بوک مچ

تایل گرانیت پرتقالی

این سنگ به صورت اسلب و تایل های 40، 50 و 60 سانتی متری برش و فرآوری می شود. این گرانیت به دلیل طرح تقریبا یکدست و قیمت مناسبی که دارد، می توان از آن در ابعاد بزرگ یا مکان های وسیع استفاده کرد.

با توجه به ویژگی های این سنگ می توان آن را در مکان های پرتردد مثل سنگ فرش ها و راه پله ها، مکان های در معرض رطوبت و مواد شیمیایی و نمای ساختمان به کار برد.

رندر گرانیت پرتقالی

قیمت گذاری سنگ گرانیت پرتقالی

معدن این گرانیت در استان خراسان جنوبی، شهرستان نهبندان، روستای چاه داشتی قرار دارد.

قیمت این سنگ نسبت به سایر سنگ ها و ویژگی های آن بسیار مناسب است. با این حال قیمت آن متغیر است و علاوه بر عواملی همچون ضخامت، طول و کیفیت آن به لکه های مشکی و خاکستری موجود در سنگ نیز بستگی دارد و هر چقدر این لکه ها بیشتر باشد از قیمت آن کاسته می شود.

 گروه بازرگانی آپ استون می تواند بهترین نوع سنگ گرانیت پرتقالی را در دو حالت فراوری شده اسلب و تایل با بهترین کیفیت و نازل ترین قیمت در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید