صراحی
صراحی
Previous
Next

صراحی

صراحی یک دیوار یا نرده محافظ زینتی است که بیشتر در لبه بالکن ها، تراس ها و راه پله ها به کار برده می شود. نرده در انواع مختلفی مثل شیشه، فلز، چوب و سنگ ساخته می شود و اولین نرده های ساخته شده در جهان از سنگ بوده است و به همین دلیل امروزه نرده های سنگی  تلفیقی از سنت و مدرنیته را به بیننده القا می کند. این نرده هادر بازارهای جهانی نیز بسیار پرکاربرد است و با نام Stone balustrade شناخته می شود.

این نرده ها در طرح ها و جنس های متنوعی تولید می شود، اما اغلب به دلیل راحتی در تراش دادن از سنگ هایی با جنس آهکی استفاده می شود. برای خرید این سنگ ها باید وابسته به مکان مورد استفاده و قیمت موردنظرتان اقدام کنید.

صراحی
Previous
Next

برتری ها

استحکام

کیفیت

تنوع

کاربرد نرده صراحی

این نرده ها از سنگ های تراورتن، مرمریت و کریستال در اشکال مربع و گرد و با ابعاد 60 یا 70 سانتی متر تولید می شوند. به دلیل استحکام بالا و قابلیت تمیز شدن سریع از این نرده می توان در نماهای خارجی نیز استفاده کرد. بهترین سنگ مورد استفاده برای نمای خارجی تراورتن است به این دلیل که در برابر تابش نور خورشید، انبساط و انقباض هوا به شدت مقاوم است. سنگ های مرمریت نیز به این دلیل که مقاومت کمی در برابر تابش نور خورشید و شرایط جوی دارد بهتر است در نماهای داخلی استفاده شود.

Previous
Next

ویژگی های نرده صراحی

استحکام و مقاومت بالا

ضد حریق

بر خلاف نرده های فلزی در برابر آفتاب مقاوم هستند و تغییر رنگ نمی دهند.

برخلاف نرده های چوبی قابلیت شست و شو دارند و به راحتی تمیز می شوند.

در مقابل انبساط و انقباض مقاوم هستند.

نصب آسان

زیبایی طبیعی

مقاوم در برابر یخبندان و ضربه

برای مشاوره رایگان و تهیه این محصول با ما تماس بگیرید