کارخانجات آپ استون
کارخانجات آپ استون
کارخانجات آپ استون
Previous
Next

کارخانجات آپ استون

کارخانجات آپ استون در زمره ی شرکت های پیشرو در زمینه تولید و صادرات سنگ های طبیعی در ایران می باشد. این شرکت در تلاش است تا باعث ارتقای صنعت سنگ در کشور عزیزمان ایران گردد. با بهره گیری از به پیشرفته ترین و به روزترین تجهیزات سنگبری، طیف گسترده ای از محصولات مختلف را با بلاترین کیفیت تولید و به دست مشتریان داخلی و خارجی می رسانیم. ما در گروه کارخانجاتمان رسالت خود را بر پایه  تکریم و جلب اعتماد مشتریان خود بنا نهاده ایم و برای نیل به این هدف از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم بود.

کارخانه تایل گرانیت

در کارخانه تایل بری گرانیت روزانه 2000 متر مربع از بهترین و باکیفیت ترین گرانیت های ایرانی برش و فرآوری می گردد. این گرانیت ها شامل گرانیت مشکی نطنز، بروجرد، گرانیت طوسی، فیروزه مشهد، سبز جنگلی و خرمدره می باشد. برای بدست آوردن بهترین کیفیت برش، از بهترین و با کیفیت ترین الماس ها و سگمنت ها در دستگاه های برش استفاده می شود تا بتوانیم مرغوب ترین محصول را به دست شما عزیزان برسانیم. گرانیت های تولید شده در این کارخانه علاوه بر مصرف داخلی به بازارهای خارجی از حمله ترکیه و روسیه نیز صادر می گردد و به لطف خداوند توانسته ایم با محصولاتمان رضایت خاطر مشتریان داخلی و خارجی تامین کنیم.

کارخانه تایل مرمریت سفید

این کارخانه با تولید روزانه 1500 متر مربع از بهترین مرمریت یکی دیگر از خدمات گروه آپ استون می باشد. تمامی محصولات این کارخانه با استانداردهای جهانی و روش های به روز تولید می شود. از جمله مرمریت های تولید شده مرمریت لاشتر، نجف آباد، گلدن بلک و گلدن گلکسی، دهبید و مارشال می باشد. خداوند ممنان را شاکریم که با راه اندازی این کارخانه سبب مشغول به کار شدن تعداد زیادی از جوانان زحمت کش گردیده ایم. همت و تلاش همین عزیزان است که توانسته ایم مرغوب ترین مرمریت های سفید را تولید و به بازارهای داخلی و خارجی ارسال کنیم.

کارخانه تراورتن عباس آباد

از آنجایی که سنگ های تراورتن یکی از پرفروش ترین و پرکاربردترین سنگ های موجود در بازار می باشد، با استخدام کادری مجرب و متخصص سعی نموده ایم  بهترین و باکیفیت ترین تایل های این سنگ زیبا را تولید وعرضه کنیم. در کارخانه روزانه چیزی بالغ بر 2000 مترمربع از این سنگ برش و فرآوری می گردد. تروارتن های تولید این کارخانه شامل عباس آباد، دره بخاری، سیلور و شکلاتی می باشند. این تایل ها علاوه بر فروش داخلی، به کشورهای همسایه از جمله عراق و عمان نیز صادر می گردد و دارای بازار پر رونقی در این کشورها می باشد.

کارخانه اسلب بری

با تولید روزانه 500 متر مربع اسلب های گوناگون، آپ استون تلاش کرده سعی بزرگی از این بازار را به خود اختصاص دهد. حساسیت فراوانی که نسبت به سنگ های با ابعاد بزرگ وجود دارد، سبب گردیده تمام تلاشمان را به کار بریم تا بتوانیم مرغوب ترین اسلب ها را تولید و به بازار عرضه کنیم. این کارخانه با داشتن کادری متخصص در زمینه برش و فرآوری تلاش می نماید رضایت مشتریان خود را چه در داخل و چه در خارج از کشور جلب نماید. که به لطف خداوند تا به امروز از این آزمون سربلند بیرون آمده ایم.