بازرگانی آپ استون با در خدمت داشتن 4 کارخانه سهم بزرگی از بازار را داراست و به صرفه ترین قیمت را ارائه میکند.

 محصولات متنوع خود را در 5 دسته اصلی تراوتن، گرانیت، مرمریت، کریستال و مرمر ارائه میکند.

 با دقتی در خور سنگ های لوکس ساختمانی را تولید و به مشتریان خود در سراسر جهان عرضه میدارد.

بازرگانی آپ استون پیشرو در صادرات

صنایع سنگ آپ استون با دارا بودن  2 کارخانه تولید اسلب و 2 کارخانه تولید انواع تایل یکی از پیشروهای صنعت سنگ میباشد. این کارحانجات با تولید حدود 5000 متر سنگ طبیعی در ماه توان تامین پروژه های بزرگ داخلی و خارجی را دارند. با توجه به  حجم تولید و  توان صادرات این مجموعه، حائز اهمیت میباشد تا خیزشی عظیم برای فتح بازارهای جهانی انجام دهد.

خانه رویاهاتان را بسازید

 سنگ یکی از اولین مصالح ساختمانی مورد استفاده بشر در اعصار مختلف بوده است. این کالای باارزش از گذشته تا کنون دستخوش تغییرات فراوانی شده است. اما  امروزه به عنوان یک کالای  لوکس ساختمانی مورد استفاده قرار میگیرد.

بی شک همه ی  شما بناهایی همچون اهرام ثلاثه مصر، تخت جمشید و معبد زئوس را خوب میشناسید. به جرات میتوان گفت که اصلی ترین عامل ماندگاری این بناها پس از تمدن قوی هر کشور استفاده اصولی از سنگ ساختمانی است. 

 در صنعت امروزه سنگ  با توجه به فرآوری خاصی که از سوی کارخانه ها بر روی آنها انجام میشود، میتوانند در مکان های مختلفی استفاده شوند. گروه بازرگانی آپ استون دارای 20 نوع محصول متفاوت با ابعاد و اندازه های مختلف است. مشتریان عزیز به راحتی می توانند سنگ مورد نیاز خورد را انتخاب و خریداری کنند.